Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Oshawa
2018 Cadillac ATS 2.0L Turbo 2.0L Turbo 4dr All-Wheel Drive Sedan
WINTER TIRES, 4 FREE OIL CHANGES, MARKET VALUE PRICING, PROFESSIONALLY DETAILED, ALL WHEEL DRIVE, LEATHER SEATING SURFACES, POWER SUNROOF, HEATED FRONT SEATS, REMOTE START, REAR CAMERA, WIRELESS CHARG
| Price: | $17,443 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $143*(Bi-weekly)$17,443 x 72 Months @ 8.48% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $4,840).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 2-13205A |
| City: | Oshawa |
2018 CADILLAC ATS 2.0L TURBO
Power Sunroof / Wireless Charging / AWD / Remote Vehicle Start
.....Read MoreLire la suite
2018 Chevrolet Colorado LT 4x4 Crew Cab 5 ft. box
| Price: | $23,991 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $196*(Bi-weekly)$23,991 x 72 Months @ 8.48% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $6,657).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 2-13282A |
| City: | Oshawa |
2018 Chevrolet Equinox LT w/1LT Front-Wheel Drive
CLEAN CARFAX REPORT, 4 FREE OIL CHANGES, OMS ORIGINAL, MARKET VALUE PRICING, PROFESSIONALLY DETAILED, BOUGHT HERE, SERVICED HERE, HEATED FRONT SEATS, REMOTE START, REAR CAMERA, CHEVROLET MYLINK, BLUET
| Price: | $12,980 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $106*(Bi-weekly)$12,980 x 72 Months @ 8.48% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $3,602).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 2-13338A |
| City: | Oshawa |
2018 CHEVROLET EQUINOX LT
Remote Vehicle Start / OMS Original / Clean Carfax / Heated Front Seats
.....Read MoreLire la suite
2018 Chevrolet Volt LT 4dr Hatchback
ONE OWNER, CLEAN CARFAX REPORT, 4 FREE OIL CHANGES, OMS ORIGINAL, MARKET VALUE PRICING, PROFESSIONALLY DETAILED, HEATED STEERING WHEEL, HEATED FRONT SEATS, REAR CAMERA, APPLE CARPLAY/ANDROID AUTO, CHE
| Price: | $12,897 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $106*(Bi-weekly)$12,897 x 72 Months @ 8.48% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $3,579).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 2-12780A |
| City: | Oshawa |
2018 CHEVROLET VOLT LT
Heated Front Seats / Heated Steering Wheel / OMS Original / Clean Carfax
.....Read MoreLire la suite
2018 GMC Sierra 1500 SLT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $27,398 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $224*(Bi-weekly)$27,398 x 72 Months @ 8.48% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $7,602).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 2-13356 |
| City: | Oshawa |
2018 Hyundai Elantra Sport Tech (DCT) 4dr Sedan
| Price: | $14,995 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $123*(Bi-weekly)$14,995 x 72 Months @ 8.48% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $4,161).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 2-12759A |
| City: | Oshawa |
2018 Hyundai Tucson Premium 2.0L 4dr Front-Wheel Drive
ONE OWNER, CLEAN CARFAX REPORT, 4 FREE OIL CHANGES, MARKET VALUE PRICING, PROFESSIONALLY DETAILED, HEATED STEERING WHEEL, HEATED FRONT SEATS, POWER LIFT GATE, REAR CAMERA, APPLE CARPLAY/ANDROID AUTO,
| Price: | $11,702 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $96*(Bi-weekly)$11,702 x 72 Months @ 8.48% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $3,247).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 2-12824A |
| City: | Oshawa |
2018 HYUNDAI TUCSON PREMIER
Heated Steering Wheel / Heated Front Seats / Power Liftgate / Rear Camera
.....Read MoreLire la suite
2018 Nissan 370Z (M6) 2dr Rear-Wheel Drive Coupe
| Price: | $32,995 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $270*(Bi-weekly)$32,995 x 72 Months @ 8.48% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $9,156).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Coupe |
| Engine: | 3.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | 2-13472 |
| City: | Oshawa |
| Price: | $38,770 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $317*(Bi-weekly)$38,770 x 72 Months @ 8.48% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $10,758).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | N/A |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 2-10937AA |
| City: | Oshawa |
Loading More Vehicles ...









