Used Chevrolet Equinox for Sale in Oshawa
2023 Chevrolet Equinox LT Front-Wheel Drive
ONE OWNER, CLEAN CARFAX REPORT, 4 FREE OIL CHANGES, MARKET VALUE PRICING, PROFESSIONALLY DETAILED, HEATED FRONT SEATS, POWER LIFT GATE, REAR CAMERA, BLUETOOTH, WIFI HOTSPOT, BLIND ZONE ALERT
| Price: | $23,489 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $156*(Bi-weekly)$23,489 x 84 Months @ 5.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $4,826).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 2-13349AB |
| City: | Oshawa |
2023 CHEVROLET EQUINOX LT
Driver Confidence II Pkg / Cargo Pkg / Driver Convenience Pkg / Clean Carfax
.....Read MoreLire la suite
2019 Chevrolet Equinox LS All-Wheel Drive
| Price: | $16,995 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $124*(Bi-weekly)$16,995 x 84 Months @ 8.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $5,574).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 2-13627 |
| City: | Oshawa |
2019 Chevrolet Equinox Premier w/2LZ All-Wheel Drive
| Price: | $25,232 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $184*(Bi-weekly)$25,232 x 84 Months @ 8.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $8,276).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 2-13532A |
| City: | Oshawa |
2018 Chevrolet Equinox Premier w/3LZ All-Wheel Drive
| Price: | $17,995 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $147*(Bi-weekly)$17,995 x 72 Months @ 8.48% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $4,993).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 2-12204A |
| City: | Oshawa |
2018 CHEVROLET EQUINOX PREMIER
Driver Confidence Pkg / Wireless Charging / Oms Original / Remote Vehicle Start
.....Read MoreLire la suite
2016 Chevrolet Equinox LT Front-Wheel Drive
CLEAN CARFAX REPORT, 4 FREE OIL CHANGES, MARKET VALUE PRICING, PROFESSIONALLY DETAILED, HEATED FRONT SEATS, REAR CAMERA, CHEVROLET MYLINK, BLUETOOTH
| Price: | $12,425 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $141*(Bi-weekly)$12,425 x 48 Months @ 8.48% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $2,246).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 2-12764A |
| City: | Oshawa |
2016 CHEVROLET EQUINOX LT
Remote Vehicle Start / Heated Front Seats / MyLink / Clean Carfax
.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...




