Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Oshawa
2019 Audi S4 3.0T Technik 4dr All-Wheel Drive quattro Sedan
WINTER TIRES, 4 FREE OIL CHANGES, MARKET VALUE PRICING, PROFESSIONALLY DETAILED, ALL WHEEL DRIVE, LEATHER SEATING SURFACES, POWER SUNROOF, HEATED STEERING WHEEL, HEATED FRONT SEATS, NAVIGATION, POWER
| Price: | $25,998 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $190*(Bi-weekly)$25,998 x 84 Months @ 8.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $8,527).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 2-13161A |
| City: | Oshawa |
2019 AUDI S4 3.0T
2nd Set of Tires / Power Sunroof / Heated Steering Wheel / Navigation
.....Read MoreLire la suite
2018 Cadillac ATS 2.0L Turbo 2.0L Turbo 4dr All-Wheel Drive Sedan
WINTER TIRES, 4 FREE OIL CHANGES, MARKET VALUE PRICING, PROFESSIONALLY DETAILED, ALL WHEEL DRIVE, LEATHER SEATING SURFACES, POWER SUNROOF, HEATED FRONT SEATS, REMOTE START, REAR CAMERA, WIRELESS CHARG
| Price: | $17,345 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $142*(Bi-weekly)$17,345 x 72 Months @ 8.48% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $4,813).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 2-13205A |
| City: | Oshawa |
2018 CADILLAC ATS 2.0L TURBO
Power Sunroof / Wireless Charging / AWD / Remote Vehicle Start
.....Read MoreLire la suite
2017 Audi A4 2.0T Technik 4dr All-Wheel Drive quattro Sedan
CLEAN CARFAX REPORT, 4 FREE OIL CHANGES, MARKET VALUE PRICING, PROFESSIONALLY DETAILED, ALL WHEEL DRIVE, LEATHER SEATING SURFACES, PANORAMIC ROOF, POWER SUNROOF, HEATED STEERING WHEEL, HEATED FRONT SE
| Price: | $14,747 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $139*(Bi-weekly)$14,747 x 60 Months @ 8.48% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $3,370).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 2-13567 |
| City: | Oshawa |
2017 AUDI A4 2.0 TECHNIK
Sunroof / Navigation / Heated & Ventilated Front Seats / Clean Carfax
.....Read MoreLire la suite
2017 Chevrolet Cruze LT Manual 4dr Sedan
ONE OWNER, 4 FREE OIL CHANGES, MARKET VALUE PRICING, PROFESSIONALLY DETAILED, POWER SUNROOF, HEATED FRONT SEATS, REAR CAMERA, APPLE CARPLAY/ANDROID AUTO, BLUETOOTH
| Price: | $8,228 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $78*(Bi-weekly)$8,228 x 60 Months @ 8.48% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $1,880).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 2-13023AA |
| City: | Oshawa |
2017 CHEVROLET CRUZE LT
Turbo LT Convenience Pkg / Technology Pkg / Sunroof Pkg / Bose Speaker System
.....Read MoreLire la suite
2017 Ford Fusion SE 4dr Front-Wheel Drive Sedan
WINTER TIRES, CLEAN CARFAX REPORT, 4 FREE OIL CHANGES, MARKET VALUE PRICING, PROFESSIONALLY DETAILED, REAR CAMERA
| Price: | $9,129 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $86*(Bi-weekly)$9,129 x 60 Months @ 8.48% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $2,086).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 2-12555A |
| City: | Oshawa |
2017 FORD FUSION SE
Second Set of Tires / Rear Vision Camera / Clean Carfax Report / 4 Free Oil Changes
.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...



