Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Oshawa
2022 Chevrolet Blazer LT All-Wheel Drive
ONE OWNER, 4 FREE OIL CHANGES, OMS ORIGINAL, OFF LEASE VEHICLE, MARKET VALUE PRICING, PROFESSIONALLY DETAILED, BOUGHT HERE, SERVICED HERE, ALL WHEEL DRIVE, HEATED FRONT SEATS, REMOTE START, REAR CAMER
| Price: | $29,488 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $195*(Bi-weekly)$29,488 x 84 Months @ 5.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $6,059).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 2-13543 |
| City: | Oshawa |
2022 CHEVROLET BLAZER LT
Trailering Pkg / Oms Original / Heated Front Seats / Remote Vehicle Start
.....Read MoreLire la suite
2022 Chevrolet Silverado 1500 ZR2 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
ONE OWNER, CLEAN CARFAX REPORT, 4 FREE OIL CHANGES, MARKET VALUE PRICING, PROFESSIONALLY DETAILED, TRAILER PACKAGE, POWER SUNROOF, HEATED STEERING WHEEL, HEATED FRONT SEATS, HEATED REAR SEATS, REMOTE
| Price: | $57,926 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $384*(Bi-weekly)$57,926 x 84 Months @ 5.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $11,902).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 2-13449A |
| City: | Oshawa |
2022 CHEVROLET SILVERADO 1500 ZR2
ZR2 Suspension Pkg / Trailering Pkg / Rear Seat Storage Pkg / Trim Pkg ZR2
.....Read MoreLire la suite
2022 Chevrolet Traverse LT Cloth w/1LT All-Wheel Drive
ONE OWNER, 4 FREE OIL CHANGES, OMS ORIGINAL, MARKET VALUE PRICING, PROFESSIONALLY DETAILED, BOUGHT HERE, SERVICED HERE, TRAILER PACKAGE, 7 PASSENGER, ALL WHEEL DRIVE, HEATED FRONT SEATS, REMOTE START,
| Price: | $30,995 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $205*(Bi-weekly)$30,995 x 84 Months @ 5.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $6,369).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 2-12797A |
| City: | Oshawa |
2022 CHEVROLET TRAVERSE LT
Trailering Pkg / Wireless Charging / Power Liftgate / Heated Front Seats
.....Read MoreLire la suite
CLEAN CARFAX REPORT, 4 FREE OIL CHANGES, MARKET VALUE PRICING, PROFESSIONALLY DETAILED, TRAILER PACKAGE, HEATED STEERING WHEEL, HEATED FRONT SEATS, NAVIGATION, REAR CAMERA, APPLE CARPLAY/ANDROID AUTO,
| Price: | $50,743 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $349*(Bi-weekly)$50,743 x 96 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $21,765).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 2-12099A |
| City: | Oshawa |
2022 FORD F-150 LARIAT
Heated Front Seats / Heated Steering Wheel / Trailering Pkg / Clean Car Fax
.....Read MoreLire la suite
2022 Ford F-150 Lariat 4x4 SuperCrew Cab 5.5 ft. box
CLEAN CARFAX REPORT, 4 FREE OIL CHANGES, LEATHER SEATING SURFACES, HEATED STEERING WHEEL, HEATED FRONT SEATS, HEATED REAR SEATS, NAVIGATION, REMOTE START, POWER LIFT GATE, REAR CAMERA, APPLE CARPLAY/A
| Price: | $47,990 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $330*(Bi-weekly)$47,990 x 96 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $20,584).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 2-13575 |
| City: | Oshawa |
2022 FORD F-150 LARIAT
Navigation / Remote Start / Heated Front & Rear Seats / Clean Carfax
.....Read MoreLire la suite
2022 Ford Mustang Mach-E Premium 4dr All-Wheel Drive
CLEAN CARFAX REPORT, 4 FREE OIL CHANGES, MARKET VALUE PRICING, PROFESSIONALLY DETAILED, LEATHER SEATING SURFACES, PANORAMIC ROOF, POWER SUNROOF, HEATED STEERING WHEEL, HEATED FRONT SEATS, NAVIGATION,
| Price: | $25,729 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $177*(Bi-weekly)$25,729 x 96 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $11,036).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 2-13576 |
| City: | Oshawa |
2022 FORD MUSTANG MACH-E PREMIUM
Panoramic Sunroof / Heated Steering Wheel / Navigation / Clean Carfax
.....Read MoreLire la suite
2022 Mercedes-Benz Standard Roof V6 Diesel Sprinter 2500 Cargo Van Rear-Wheel Drive
| Price: | $44,995 |
Listed price does not include taxes and licensing fees*
Finance from $309*(Bi-weekly)$44,995 x 96 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $19,299).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | 2-13615A |
| City: | Oshawa |
Loading More Vehicles ...




